Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli szukasz skrzynki telekomunikacyjnej, powinieneś odwiedzić ten adres.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – regulują to odpowiednie ustawy. Na rynku wyróżniamy wiele ich rodzajów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz szkodliwe warunki atmosferyczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się istotne przewody – tj. światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki można zainstalować m. in. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj wymiary

Istotnym elementem jest też ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. W tym celu stosuje się uniwersalne zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – w tym celu wykorzystuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]