Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca motoreduktorów - sprawdź co może Ci zaproponować.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, jak również silników DC wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się dużą niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy stosuje się między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]