Kup wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy odbierać kanały cyfrowe i analogowe. Jak wskazuje jego nazwa zasadniczą funkcją jaką pełni jest wzmacnianie mocy sygnału. Zobaczmy w jaki sposób działa wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – do nietypowych zastosowań

W sprzedaży znajdziemy ogromną ilość mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Są one dedykowane zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do zadań specjalnych. Zakładane są na obszarach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się na przykład w miejscowościach górskich, tunelach oraz w niektórych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodowe rozprzestrzenianie sygnałów TV. Ich obudowa sprawia, że mogą być montowane na maszcie antenowym – są odporne na negatywne warunki atmosferyczne.

Wzmacniacz kanałowy – eliminuje awarie wytwarzane przez sygnały internetu bezprzewodowego

Standardowo wzmacniacz kanałowy ma kilka niezależnych wejść – na przykład VHF lub w technologii SAW. Moduły mogą mieć zaimplementowaną technologię redukującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od rodzaju urządzenia ma także trzy lub cztery dedykowane filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.69. Dostępne na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGITmax HD. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w odrębne zasilacze oraz diody LED.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]