Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami.

Stylowym dodatkiem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne ozdoby idealnie komponują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, posiadające wspaniałe właściwości estetyczne. Połyskują pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich kształt znakomicie przypomina naturalne diamenty, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Na rynku znajdziemy także kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć następujące odcienie: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te szlachetne dodatki są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, jak również zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych rozmiarach i świetnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Odbiorcy często kupują minimalistyczne kolczyki, jak również te bogato dekorowane.