Jeśli szukasz długich kolczyków, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Elegancka biżuteria świetnie podkreśla prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – pasuje do pracy, na wielkie przyjęcia bądź romantyczną kolację we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – pałeczki, listki oraz lekkie łańcuszki

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi typami urody – mogą je zakładać kobiety ze stanowczo uwydatnionymi kośćmi policzkowymi, jak i te o okrągłej twarzy. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej 2 cm doskonale wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a specjalne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym wąskim kształcie, np. w formie rurek bądź liści. Modne są również wiszące kolczyki w formie cienkich łańcuszków, które bajecznie wyglądają na uszach oraz są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Za sprawą właściwej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie smuklejsza. Długie kolczyki mogą także mieć kształt kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu delikatnego tonu stylizacji.

Kiedy wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą wspaniałym dodatkiem do szykownej kreacji, włożonej na przykład na bal maturalny, ślub koleżanki albo bal sylwestrowy. Wyraziste kolczyki srebrne z błękitnymi kamieniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a pozłacane pałki będą wyśmienicie harmonizować z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące oraz wspaniale uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask na pewno urzeknie każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to oznaka ponadczasowej wytworności.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]