kolczyki z cyrkoniami, biżuteria srebrna

Nie ma kobiety, która nie chciałaby się wyróżniać. Efekt ten można osiągnąć dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Na przykład kolczyki z cyrkoniami nadają elegancji, a dodatkowo pasują do zarówno do kreacji wieczorowej, jak również sukienki koktajlowej. Dużą popularność zyskały dzięki wielorakości dostępnych wzorów. Jeśli nie stać nas na biżuterię z kamieniami szlachetnych możemy wybrać w kolczyki z cyrkoniami. W sklepach znaleźć można kryształy o różnych odcieniach. Chcąc podkreślić piękną karnację warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Jakie są dostępne kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo zwolenniczek. Sposób zapięcia jest poza koloru oraz kształtu elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – zaletą ich jest to, że ciężko zerwać je z ucha, ale związane jest to niewielką z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju można z powodzeniem założyć małej dziewczynce.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najbezpieczniejsze. Nie są tak duże jak bigle, a także nie posiadają sztyftów, które można zgubić.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]