Jeśli szukasz wisiorków ze srebra, skieruj się tutaj.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z nas mogą zafundować sobie luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz nosić blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość dobieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łezki, rąbu etc), albo też imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]