biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Cyrkonia to jeden z najczęściej używanych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez przyczyny – cyrkonia doskonale się prezentuje i jest bardzo solidna, a przy tym mniej kosztowna od naturalnych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych ozdobach – czyli wisiorkach czy przypinkach, ale szczególnym uznaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Czemu opłaca się je wybrać? Gdzie powinniśmy kupić pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego zrobione?

Cyrkonie doskonale łączą się z różnymi metalami, jednak szczególnie dobrze wyglądają w ozdób zrobionych ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, że podkreślają one urodę tego metalu i pozwalają na stworzenie biżuterii, która przy ekskluzywnym wyglądzie będzie dość niedroga – dlatego przez osoby z chudszym portfelem są często wybierane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na niewygórowane ceny ich kupna, pierścionki z cyrkoniami są często noszone do pracy – ich ewentualne zagubienie nie będzie wielką tragedią.

Pierścionki z cyrkoniami – znajdź online

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem konkretnego egzemplarza dobrze zatem dowiedzieć się, jakie wzory proponują nam poszczególne sklepy i dopiero wtedy wybrać ten, który najbardziej się nam podoba. Sprawę uprościmy wybierając kupno online – unikniemy w ten sposób niepotrzebnych wycieczek po sklepach.