Jak wybrać podstawowe kosmetyki do makijażu oczy i brwi?

Zamów kosmetyki do makijażu oczu na https://houseofbeauty.com.pl/c/22-oczy.

Prezentacja nieodzownych kosmetyków do makijażu oczu oraz brwi

Podkreślenie oczu to niezbędny etap nanoszenia makijażu. Powinno się rozpocząć go od zastosowania odpowiedniej bazy pod cienie. Baza uniemożliwia gromadzenie się cieni w załamaniu powieki i jest ogromnie przydatna, przede wszystkim jeżeli borykamy się z przetłuszczającą się lub opadającą powieką. Oprócz tego baza wyrównuje koloryt cery, to znaczy maskuje widoczne żyłki i zaczerwienienie, wydłuża trwałość makijażu oczu, jak również potęguje barwy cieni do powiek. W asortymencie sklepów dostępne są produkty w kredce, w płynie albo w słoiczku, toteż bez przeszkód można zamówić te, które są zgodne z naszymi osobistymi upodobaniami.

Do naniesienia prostego makijażu oczu konieczne są cienie do powiek. Zależnie od preferencji można zamówić skomponowane przez producenta palety cieni lub samemu dobrać ich kolory spośród licznych sprzedawanych pojedynczych cieni do palet magnetycznych. Żeby uatrakcyjnić makijaż oczu, np. zagęścić optycznie rzęsy i uwydatnić kształt oka, wykorzystaj kredkę do oczu bądź eyeliner. Jeśli natomiast preferujesz korzystać ze sztucznych rzęs, to rekomendujemy pociągnąć delikatną kreskę na powiece, która skryje ich pasek. Prócz tego kredki oraz eyelinery pozwalają na wizualne wymodelowanie oka, zaokrąglając albo wyciągając je.

Ostatnią fazą makijażu oczu jest aplikacja maskary do rzęs. Możemy sięgnąć po te przedłużające rzęsy, dające im większą objętość bądź o innym niż czarny kolorze.

Jeżeli uwielbiasz połysk w makijażu, to zalecamy sięgnąć po pigmenty do makijażu. W momencie nanoszenia pigmentów należy pamiętać o odpowiednim kleju bądź bazie, aby jego drobinki się tak szybko nie wykruszyły.

W podstawowej kosmetyczce warto posiadać płyn do makijażu wodoodpornego. To przydatny artykuł, w szczególności jeśli używamy kosmetyków żelowych m.in. pomad do brwi lub eyelinerów w słoiczku, które czasem zasychają. Taki płyn można też stosować do cieni do powiek.

Podstawowy makijaż brwi i oczu – nie trzeba posiadać niebotycznej liczby kosmetycznych produktów

Do aplikacji prostego makijażu oczu oraz brwi nie potrzebujesz astronomicznej liczby kosmetycznych produktów ani zawodowych umiejętności. Oczywiście,narysowanie regularnej kreski kredką do oczu wymaga drobnej wprawy, jednakże już cienie, szczególnie te połyskujące, można bez problemu aplikować palcami. Ważne jest wyłącznie to, aby w wykonanym makijażu czuć się komfortowo.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]