Czy warto reklamować firmę za pomocą filmów eventowych?

Filmowanie imprez, eventów oraz wydarzeń to niesłychanie skuteczny sposób na wypromowanie naszego biznesu, produktów lub usług. Profesjonalnie wykonany film przykuwa uwagę nowych klientów i doskonale kreuje pozytywny wizerunek marki. W ostatnich latach bardzo popularne staje się filmowanie akcji promocyjnych, wydarzeń specjalnych, konferencji i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa dużo profesjonalnych firm, które w swojej pracy stosują najwyższej jakości kamery oraz inny sprzęt do produkcji klipów.

Z jakiej przyczyny warto postawić na filmowanie imprez?

Filmowanie eventów i imprez to najlepszy sposób na uchwycenie fenomenalnego nastroju oraz przebiegu danej imprezy. Kreatywnie zmontowany klip może przekonać sponsorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do wzięcia udziału w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja wideo o wiele lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Ten sposób promocji można także użyć online – na stronie internetowej czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij ekspertów

Doświadczona i kompetentna ekipa posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu filmy eventowe przyciągają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez wykorzystują w swojej pracy między innymi wysokiej jakości kamery sportowe, lustrzanki cyfrowe rejestrujące filmy w rozdzielczości 4K, drony do filmowania ujęć z lotu ptaka czy stabilizatory obrazu, a to zaledwie nieduży ułamek sprzętuzapewniającego znakomitą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają też najlepszych programów do montażu klipów.