Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Gorlice

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby zdobyć certyfikat jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może także legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]