Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ poznasz korzystną ofertę kursu digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]