Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Zajrzyj tu, jeśli ciekawi Cię korzystna oferta kursu rysunku w Krakowie.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z kursów tego typu korzystają także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]