Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Więcej o urządzeniach do fali uderzeniowej na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku, bóle kręgosłupa czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w 70-80% przypadków.

Dane firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]