Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o górach zimą dla początkujących? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym dobrze przygotowane i bezpieczne eskapady w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o sporej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]