Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Chcesz zamówić balon do wina? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]