Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli potrzebujesz oryginalnych części Renault, kliknij tu

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika ,podwozia, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]