Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Dowiedz się więcej o etykietach weselnych.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na urodziny, wesele bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec imprezy. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za obecność, dacie i miejscu wesela czy imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych wzorach oraz odcieniach, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu imieninowym.

Ozdób własne alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli wytwarzasz własne soki, wina bądź nalewki, a potem dajesz je kolegom czy też rodzinie przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne każdej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]