Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Szukasz butelek w hurcie? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim niszowym, pysznym albo ekologicznym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, by produkt dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w butelki oraz słoiki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowy zakup słoików i butelek – czy warto?

Oczywiste jest, iż oferty od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, soki czy smalec kanapkowy, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety zwykle można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do przechowywania soków, piwa bądź wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 400, 1400, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać zakupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek i słoików hurtowo można też kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]