Lonże dla konia – niezbędne w czasie treningu bez jeźdźca

Dowiedz się więcej o lonży dla konia na https://horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża jeździecka to akcesorium popularnie używane podczas lekcji jazdy konnej i tresur. Jakie lonże jeździeckie są dostępne w sklepach? Z czego są wytwarzane te akcesoria i gdzie poleca się je kupić?

Typy oraz przeznaczenie lonży jeździeckiej

Lonża jeździecka to dość długa lina, z reguły mająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca w czasie nauki jazdy i doskonalenia umiejętności związanych z dosiadaniem, utrzymywaniem balansu w siodle, trzymaniem wodzy, a także łapaniem strzemion. Zwierzę prowadzi się po obwodzie okręgu, a lonża jest stosowana do kontrolowania zachowania konia. Narzędzie to wykorzystują także woltyżerzy oraz cyrkowcy do doskonalenia umiejętności i asekuracji wykonywanych akrobacji. Lonża przydaje się prócz tego przy hipoterapii. Lonżę jeździecką stosuje się także podczas treningu bez jeźdźca – w takim wypadku jest wykorzystywana do ćwiczenia młodych koni i dostarczenia im właściwej dawki ruchu.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć akcesoria uznanych firm?

Rozległy wachlarz akcesoriów jeździeckich można znaleźć w dobrze wyposażonych sklepach online, które oferują specjalistyczny sprzęt w dobrych cenach. Dostarczają one lonże jeździeckie znanych firm – m.in. Jumptec, Harrys Horse czy Waldhausen. Interesuje Cię lonża w zielonym, turkusowym, a może pomarańczowym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade oferuje szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najkapryśniejszych klientów. W sklepie dostępne są produkty wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże wyposażone są w obrotowy zaczep, a miękkie tworzywo jest miłe w dotyku.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]