Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Potrzebujesz shuttersów? Sprawdź https://skyshutters.pl

Projektując wystrój pomieszczenia, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle wybiera się klasyczne aranżacje, czyli zasłony i firany, które czasem łączone są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi szafy – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się, tym samym można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb domowników. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, z płyt MDF, a także polichlorku winylu (PCV). Okiennice wewnętrzne shutters instaluje się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek równie dobrze będą wyglądać na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale większa część z nas z pewnością kina bądź ekranu telewizora, ponieważ tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Australii czy RPA.

Shuttersy dobrze komponują się z wieloma stylami wnętrz

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters doskonale się prezentują, mają one też praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można pasywnie kontrolować użycie padającego światła: w gorące dni powstrzymywać kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zapobiegać jego stracie. Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych i da się je umieścić je na większości ram okiennych. Wykonuje oraz instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom bardzo wytworny wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości domu. Należy także uwydatnić, iż shuttersy są regulowane bez użycia linek, co właściciele zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które rozerwać zwisające żyłki, uznają na pewno za duży plus.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]