Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Kliknij tutaj, aby kupić akcesoria do sprzątania.

Aby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z poważnym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu szczególnych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, graffiti, kamienia kotłowego lub osadu z tłuszczów.

Chemia gospodarcza – profesjonalna pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do osłony metali przed korozją, a także impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im ładny wygląd.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]