Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Sprawdź, gdzie zamówić słoje z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]