Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Zobacz, gdzie nabyć maski ochronne.

COVID-19, który opanował cały glob, całkowicie przeistoczył nasze życie oraz kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do apteki lub urzędu, gdzie zwykle spotykamy większą zgrupowanie ludzi, musimy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Co jednakże uczynić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z materiału?

Wytrzymała przyłbica ochronna ochrania równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z tkaniny za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi zaletami są trwałość, wygoda i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu można odkazić, a samą całość można też wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla sportowców oraz osób w podeszłym wieku

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 60 roku życia, mające trudności z oddychaniem, w podeszłym wieku bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne w czasie pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co z całą pewnością uznają za plus najmłodsi użytkownicy.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]