Zakupy z dostawą do domu – wygodna usługa dla każdego

delikatesy online kraków

Z trudem można uciec od nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Bez szeregu rzeczy da się przeżyć, lecz bez świeżych owoców oraz warzyw jest to niemożliwe. Niestety nierzadko okoliczności życiowe bądź zawodowe powodują, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością problematyczną. Wówczas dużym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów z dostawą do domu.

Kto zamawia zakupy spożywcze online?

Wszechobecność internetu przyspieszyła w ostatnich latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu ciągle ewoluującego się rynku i potrzeb klientów, wiele firm korzystających przedtem tylko z zwykłych kanałów handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę poszła również branża spożywcza, która na ogół sporadycznie umożliwiała zakupy z dostawą do kupującego. Dziś z delikatesów online korzysta wiele różnorodnych grup konsumentów. To przykładowo osoby mające pod opieką schorowanych członków rodziny, rodzice niemowląt, osoby pracujące w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości zrobienia zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w sklepie świeżych artykułów, a także osoby w starszym wieku, dla których częste wizyty nawet w pobliskim sklepie są znacznym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również z czystej wygody – to znaczna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na ćwiczenia czy też spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – chleb z popularnej krakowskiej piekarni

Korzystając z zakupów z dostawą do domu w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać spośród mnóstwa produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale też ryb, mięs oraz wędlin pochodzących tylko od wypróbowanych oraz rzetelnych polskich producentów. Do tego sklep ma w asortymencie smakowite, polskie pieczywo dostarczane z piekarni znanej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone na wskazany adres w terminie 48h, a za zamówienia powyżej określonej kwoty oferowana jest darmowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Dane firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]