Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Odwiedź joannaklusak.com, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowany wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie monitorować zaawansowanie prac, zaplanować odbudowę budynku bądź zaproponować aranżację już wybudowanych domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię kreatywne, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się spośród innych domków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a równocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań czy domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty pod wynajem i budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektowe może też opracować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]