Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Zobacz, gdzie zamówić pokrycia dachowe.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy ponownie wypierają z rynku montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne zalety tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z kilku powodów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachui zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i szybsze w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie pochłania przeważnie znacznie więcej godzin. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, nawet dość skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych świetnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych budynków, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się też lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy?

Aby zamówić blachodachówki wysokiej jakości nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozsianych na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie rys. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, w związku z tym nie licząc własnych produktów dostarcza również akcesoria dachowe (między innymi włazy dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych marek.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08