Skieruj się tutaj po więcej informacji o domy drewniane projekt.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna budowa powoduje, że takie domki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, dlatego też wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę samopoczucia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym walorem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem murowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]