Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Znajdź architekta wnętrz Kraków na miarę Twoich potrzeb! Kliknij tutaj.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]