Zamów baseny.

Basen kąpielowy praktycznie wszystkim kojarzy się z luksusem, ale jest to też wielka przyjemność, sposób na uprawianie sportu czy relaks. Na basen więc niewątpliwie warto się zdecydować, pamiętając jednak, aby stawiać wyłącznie na profesjonalne rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane oraz konserwowane przez profesjonalistów to pewność ich funkcjonalności oraz solidności.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny można podzielić na baseny profesjonalne, na przykład do ośrodków spa bądź pływalni, a także baseny do użytku prywatnego – przydomowe, wewnętrzne czy ogrodowe. Rozróżnienie na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to drugie kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych potrzebne jest postawienie hali basenowej, która powinna spełniać określone warunki, na przykład tyczące się wilgotności powietrza bądź wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową. Wybranie profesjonalnej ekipy jest więc niezbędne do jego budowy.
Poza tym istnieje wielka liczba rodzajów basenów. Dostępne są różne kształty: okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne, płytkie brodziki czy długie baseny typu fast lane, doskonałe dla miłośników pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są również baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład takie, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię czy też o obniżonym poziomie wody, co prezentuje się bardzo efektownie.

Dodatki do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć wydatki, przy projektowaniu i budowaniu basenu można wybrać proste rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria są bardzo drogie. Wspaniałe wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu dekoruje też halę basenową czy ogród. Godnym polecenia wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest dach, który wydłuża sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a także chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny oraz zwierząt domowych. Jeżeli basen ma służyć głównie do relaksu, warto zamontować specjalne schody. Takich elementów jest jednak dużo więcej – jedne podwyższają walory funkcjonalne basenu, inne zaś nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Dane firmy:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]