Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Uzupełnij swoją wiedzę o automatycznej obsłudze należności.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, tym samym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]