Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Skieruj się tu jeżeli chcesz zamówić catering na imprezy w Krakowie.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy eventy w plenerze, ale tak naprawdę przez cały rok w przeróżnych miejscach w Polsce mają miejsce benefisy, sympozja czy bankiety. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przygotowane i apetyczne posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na prestiżowych galach

Masz zamówioną salę bankietową albo zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik? Super! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych trunków, ciepłych dań oraz przekąsek. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Istotna jest jakość oprawy – odpowiedni układ stołów, eleganckie ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu niewątpliwie docenią też, jeśli potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem zamówienia oferty cateringu eventowego jest bezspornie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi przepyszne dania, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, by obserwować na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów oferty doradzi ona, które potrawy, napoje oraz zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]