Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Zamów catering kanapkowy na lastrada.pl.

Organizacja nawet sporego przyjęcia nie jest kłopotliwa, jeśli mamy wystarczająco czasu na kupowanie potrzebnych produktów oraz następnie własnoręczne przyrządzanie z nich wyśmienitych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie oznacza to od razu, że powinno się rezygnować z zamiaru uczczenia znaczącej rocznicy. W takim przypadku zalecamy poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – pozwól gościom prowadzić luźną pogawędkę

Catering kanapkowy, określany także jako finger food catering, to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jakkolwiek zamawiają ją coraz częściej także osoby prywatne oraz różnorodne instytucje szykujące gustowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie eventu w dania z gatunku finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które można skonsumować stojąc i nie używając widelca. Idealny finger food nie wymaga nawet wykorzystania talerzyka – to porcja na “raz”. Finger food to przede wszystkim tartoletki owocowe i warzywne, roladki czy też sandwicze. Ten wariant cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na imprezach, gdzie zależy nam na ogólnej interakcji gości. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych konwersacjach i jednocześnie nie sprowadza interakcji tylko do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering z przekąskami – najlepsza opcja dla imprez organizowanych w mniejszych salach

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników uroczystości. Ciepłe i zimne napoje oraz przekąski leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w niedużych pomieszczeniach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stołów byłoby trudne. Finger food catering w okamgnieniu sprawia też, iż impreza ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy podkreślić, że menu z małych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli szykowne kolacje, a jednocześnie zapewnia więcej opcji dobrania ich do gustów żywieniowych uczestników bankietu. Co istotne, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko bywało poważną komplikacją przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]