Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Na lastrada.pl zamówisz catering na wesele.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, komunie czy chrzciny, od dawna nie są już urządzane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to imprezy, na których pojawia się często ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a później naszykować oraz podać dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa ma trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – postaw na doświadczonych kelnerów i kucharzy

Planowanie zabawy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór wystroju sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zamówienia stosownej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoły będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, dania będą smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kucharzy oraz kelnerów, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi normami, tak w kwestii atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, napojów i przekąsek zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość osobiście skomponować kartę dań z proponowanych dań. Należy jednak podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie niecodziennych kompozycji potraw.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]