Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Sprawdź, komu zlecić organizację przyjęć. Kliknij tutaj.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z weselem. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także chrzciny, komunie święte oraz przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Gdy lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zabukowanie pasującego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę gości będą stanowić kilkulatki, między innymi chrzciny bądź komunie, warto urządzić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom także muszą być dostosowane do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w królewskiej oprawie

Zamówienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudne, lecz niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskiej atmosferze odbywają się tu chrzty, komunie i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A gdy zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i dekoracji stołów, przez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]