Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej szczegółów o parkingi Kraków lotnisko.

Kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał dużą popularność, to sposobność trafienia także w bardzo odległe miejsca naszego globu, szybkość i komfort. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie martwić się o swój pojazd, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu wypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]