Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz bez problemu dotrzeć na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wylotu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – samochody obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.