Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Dowiedz się więcej o organizacji imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne albo pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają na celu stworzenie głębszych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby celebrować nowe kontrakty, jak również rozmaite gale dla partnerów biznesowych, szkolenia czy konferencje. Takie imprezy wymagają stosownego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, należy szukać usług najmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla kontrahentów spółki, podczas których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Należy w takich przypadkach zaplanować event w stylowym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje ważność uroczystości. A jeżeli na imprezę sproszone będą osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie sali powinno się zdecydować się na lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym perfekcyjną obsługę

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie można przegapić tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania dobrej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczony punkt smacznych potraw dla gości, ale też doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się rozstawieniem stolików. Podczas ekskluzywnych gal wskazane jest również zapewnienie gościom wzorowej obsługi. Należy więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i idealnie wyglądające dania oraz kelnerów, którzy będą serwować potrawy w zgrabny sposób.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]