Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Zajrzyj w to miejsce jeśli potrzebujesz zamówić catering dla firm.

Szkolenie, ważne spotkanie biznesowe albo sympozjum – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed problemem organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeżeli organizowane spotkanie przyciągnie wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak działa ta usługa?

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są średnio trzy niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie większego obiadu w najbliższej restauracji. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia koszuli i dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje także udostępnienie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Czy warto wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to również sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze tematów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w piekarni kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o wygodę uczestników.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]