Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Sprawdź Kraków lotnisko parking długoterminowy na pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Czemu warto korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub przez telefon – błyskawicznie i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]