Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking w Balicach - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]