Profesjonalne sprzątanie grobów

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są również od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]