Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Szukasz pełnej oferty przyjęcia weselnego? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – jakie czynniki trzeba rozważyć?

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników wesela, by mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeżeli na wesele zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przygotowanie menu i przystrojenie stołów. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na ponad setkę zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę osób. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]