Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Serwis okien PCV Warszawa - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tu.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]