Szukasz sprzętu dla motocyklisty? Kliknij tutaj.

Motocykl to jeszcze nie wszystko. Aby upajać się z jazdy komfortowej oraz bezpiecznej, a przy tym zgodnej z rozporządzeniami, wypada zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie akcesoria są potrzebne oraz gdzie je nabyć? Wyjaśniamy wszystko w tym artykule!

Sprzęt motocyklowy, jaki powinieneś zakupić

Kask to – według polskich regulacji – obowiązkowy element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego typu musi być to kask, ważne jest tylko to, aby spełniał normy bezpieczeństwa. Możesz w następstwie tego wybierać spośród wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a do tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (każde z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak widać, każdy z tych rynsztunków to wyposażenie motocykla – motocyklista musi posiadać wyłącznie przytoczony już kask. Należałoby jednakże zadbać o poboczne akcesoria motocyklowe, jakie poprawią komfort jazdy, takie jak odpowiednie ubranie oraz buty czy kufry oraz sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w fachowym sklepie motocyklowym.

Gdzie kupić akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy lub stacjonarny?

Jakim sposobem wybrać punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi? / Jakim sposobem wybrać punkt sprzedaży motocyklowy?
W jakim miejscu zakupić sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie dobrym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest doświadczona obsługa, jaką wolno poprosić o wskazówkę, jednakże w sklepie internetowym też jest ona dostępna, chociaż potrzebuje kontaktu telefonicznego bądź też ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, nieraz bardziej przychylne niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed kupnem.
Jaki w następstwie tego punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Można pogodzić obie opcje – niektóre sklepy, np. punkt sprzedaży motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak również sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu i Krakowie).

Dane firmy:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]