Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta tworzenia stron internetowych Kraków, zajrzyj na seo4.net.

Funkcjonalność witryn internetowych bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując witryny www należy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale również doświadczeniu klientów – jeżeli nawigacja po serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na inną witrynę lub zdecydują się na usługi konkurencji. Żeby zatem witryna dała nam spodziewane zyski, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana strona? Co zrobić, by użytkownicy nie wyłączyli jej za prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, którą należy kierować się tworząc witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – przyciągną wtedy uwagę internauty i skłonią go do akcji. Prosto uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, żeby kolory bilansowały się na ekranie. Istotna będzie także to, żeby główne części witryny osadzić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie powierzyć?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie skutecznej witryny www nie będzie proste. W przypadku strony firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. By mieć pewność, iż witryna będzie przynosić zyski, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza agencji doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]