Jeśli chcesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków, zajrzyj na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma chce aktualnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, że klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych używają głównie fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę danego miasta, jak np. “sklep z elektroniką kraków”, “restauracja gruzińska kraków” albo “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swojej oferty ewentualnym klientom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków, jak również poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]