Szukasz więcej informacji o tworzeniu sklepów internetowych? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zyskały witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z użyciem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za towary między innymi przez PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala także na analizęwyników sprzedaży (generowanie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – wyłącznie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o instalację tylko niezbędnych, wypróbowanych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym łatwo można informować klientów o nowych artykułach oraz promocjach albo publikować omówienia i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]